Dzień Kota

Konkurs recytatorski „Koci czar w wierszach”

17 lutego obchodzą swoje święto wszystkie koty, a nasze Przedszkole obchodziło je w tym roku nieco wcześniej, tuż przed feriami zimowymi w dniu 9 lutego. W tym dniu koty te małe i te duże  bawiły się w naszym Przedszkolu. Nasze przedszkolaki również zamieniły się w te lubiane przez wszystkich zwierzęta. Podczas dzisiejszego święta nie zabrakło wspaniałej, wesołej zabawy przy muzyce, zabawnych filmików z udziałem kotów oraz gry na ukulele. Główną częścią zabawy było rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego „Koci czar w wierszach, w którym  szanownymi Jurorami byli nasza Pani Wicedyrektor Gabriela Paternoga wraz z nauczycielkami wychowania przedszkolnego Aleksandrą Szefler oraz Renatą Staszków. Jury oceniało dykcję, gesty mimiczne, ruch sceniczny oraz stroje uczestników.

Nasi uczestnicy dumnie zaprezentowały kocie wiersze.  Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu:

I miejsce Maja G.

II miejsce Pola B.

III miejsce Maria Sz.

Pozostałe dzieci również otrzymały nagrody za uczestnictwo w konkursie. Bardzo cieszymy się, że dzieci z naszego Przedszkola chętnie biorą udział w wielu konkursach i odnoszą w nich wspaniałe sukcesy.

Pragniemy bardzo podziękować wszystkim dzieciom oraz ich bliskim za okazanie serca podczas zbiórki na Fundację „Kocia Dolina”. Nasze przedszkolaki w ostatnim czasie mogły przynosić do naszego Przedszkola wszystkie rzeczy (karma, zabawki, przysmaki, a nawet środki czystości), które na pewno poprawią komfort życia kocim przyjaciołom. Jesteśmy dumni z dzieci, które nie są obojętne na los zwierząt w potrzebie, a dzięki zgromadzonym darom, koci podopieczni otrzymają to czego potrzebują ze swojej listy marzeń.

Wszystkie dary już wkrótce zostaną przekazane do Fundacji "Kocia Dolina".

Autor: M.Ś. i B.Ł.