Logo P.14

Zapraszamy do polubienia nas na FACEBOOKU :)    Facebook – zaloguj się lub zarejestruj

Wyszukaj na Facebooku @muzycznakrainainowroclaw, aby w łatwy sposób znaleźć stronę

Drodzy Rodzice!

Nikt lepiej od Was nie rozumie powiedzenia czas pędzi jak szalony. Każdy etap rozwoju dziecka jest piękny i na swój sposób wyjątkowy, aż nadchodzi ten dzień, gdy musicie dokonać wyboru przedszkola. Decyzja o tym, komu powierzyć opiekę nad swoją pociechą na kilka godzin dziennie do łatwych nie należy, a bywa że jest jedną z trudniejszych w życiu. Zaczynacie zastanawiać się, czy Wasz największy skarb poradzi sobie w nowym środowisku, czy nie będzie czuł się osamotniony lub zagubiony. To nowy etap nie tylko dla dzieci, ale również dla Was.

Nie zastąpimy maluszkom chwil spędzonych z Wami, ale zadbamy o to, by czuły się u nas jak w domu. Jeśli chcecie mieć pewność, że dziecko będzie bezpieczne, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna zatroszczy się o jego wszystkie potrzeby, jednocześnie ucząc malucha samodzielności, stwarzając mu okazję do poznawania świata, zdobywania wiedzy i kształtowania kontaktów międzyludzkich, a wszystko to w atmosferze przyjaźni i szacunku, to zapraszamy do Muzycznej Krainy.

Właściwy rytm dnia, indywidualne podejście, ciekawa oferta zajęć i misja, która nie jest fikcją, czy też chwytem marketingowym, a ponadto, a właściwie przede wszystkim, czerpanie pełnymi garściami z pedagogiki Montessori, która pozwala odkrywać potencjał dziecka, kształtując w nim zdolność do współpracy – tak właśnie wygląda nasze przedszkole.

Jako że nazwa zobowiązuje, małych artystów z Muzycznej Krainy można podziwiać zarówno na lokalnych scenach, jak i zawodach rangi ogólnopolskiej, a bywało nawet, że i w otoczeniu gwiazd polskiej estrady.

„Muzyczna Kraina” to przedszkole czterobudynkowe usytuowane w różnych częściach miasta. W każdej placówce funkcjonują oddziały dla dzieci 3-,4-,5 – letnich oraz „0”, które realizują roczne, obowiązkowe przygotowanie przedszkolne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Numery telefonów do placówek znajdują się w zakładce „O przedszkolu".

Informacje dotyczące zapisów do Przedszkola na rok szkolny 2024/2025 w zakładce "Rekrutacja"

ZAPRASZAMY PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

P.14 przy ul. Poznańskiej 47:

P.14 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 41:

Grupa Montessori P.14 przy ul. Poznańskiej 47:

Przedszkole nr 14 z siedzibą przy ul. Poznańskiej 47:

Przedszkole nr 14 z siedzibą przy ul. Św. Ducha 86:

Przedszkole nr 14 z siedzibą przy ul. Jacewska 16:

Grupa Montessori P.14 przy ul. Jacewska 16:

Przedszkole nr 14 z siedzibą przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 41:

Strona archiwalna P.14 - tutaj znajdziesz informacje, galerię zdjęć ..... do 31.12.2020r.

Dzisiaj na tablicy