MINI PLAYBACK SHOW

To już XIV Mini Playback Show w Muzycznej Krainie przy ul. Św. Ducha 86. Wystąpiło 9 wokalistów Igor Białek / I miejsce ex aequo/, Marta Szukalska, Hanna Redmann, Maja Kołodziejczyk / I miejsce ex aequo/, Zuzanna Mazurowska / II miejsce ex aequo /, Klaudia Piasecka, Oliwia Dokładna / II miejsce ex aequo /, Natalia Sokołowska i Jan Grajnert / III miejsce / wcielających się w wybranych odsłonach – PSY, LANDBERRY, LADY GAGA, SANAH, MIRACULOUS, CLEO, BOYS.

W Jury zasiedli Hanna Ziętara trener tańca towarzyskiego i tancerz dawnego Zespołu Kujawy, Maria Grędzicka nauczyciel muzyki, logopeda, absolwent I i II stopnia Szkoły Muzycznej, obecnie starszy instruktor muzyki w Klubie 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu, Monika Mądrzejewska solistka zespołu Hej City, Maciej Drabikowski Redaktor prowadzący Przegląd Miast i Gmin, rodzic absolwenta Muzycznej Krainy oraz Emilia Maligłówka Inowrocławianka, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi współpracująca z Akademią Sztuk Scenicznych ACPA International w Łodzi, która zaprezentowała widowni swoje umiejętności taneczne. Wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy świadczące o zdobytym trofeum. Artyści wykazali się odwagą, charakteryzująca wykonawcę stylizacją i umiejętnościami artystycznymi natomiast zebrana widownia z zachwytem przyglądała się wykonawcom, włączała się w śpiew prezentowanych utworów, reagowała spontanicznie na pojawiające się walory estradowe i przeżywała pozytywne emocje.
Kolejny raz przeżyliśmy świetną zabawę z muzyką.