Mini Playbeck

Dnia 6 marca 2024r w Przedszkolu nr 14 „ Muzyczna Kraina” odbył się konkurs wokalno- muzyczny pt. „ Mini Playbeck”.

Konkurs dedykowany był dla dzieci 5 i 6-letnich. Udział wzięły przedszkolaki z grupy: Biedronek, Krasnali, Motylków i Montessori. Na widowni pojawili się koledzy i koleżanki z grup naszych uczestników konkursu, którzy trzymali mocno kciuki i bili gromkie brawa. W Jury zasiedli:

• Pani Hanna Ziętara- pochodzi z artystycznej rodziny, od lat uczy tańczyć najmłodszych inowrocławian. Wielu jej wychowanków zdobywało medale mistrzostw Polski.
  • Pani Anna Kwayzer- nasza Pani Wicedyrektor, terapeuta, nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy VI Motylki
  • Pani Anna Szymańska- nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy I Misie

Jury oceniało:

- znajomość utworu

- odzwierciedlenie oryginalnego wychowawcy

- estetykę

- schludność wyglądu i wykonania utworu

- rytmiczność

- ogólny wizerunek „małego wykonawcy”

Spośród uczestników konkursy Jury wytypowało:

I miejsce Zuzia Mielcarek

II miejsce Aleksandra Hulisz

III miejsce Honorata Gmerek

Pozostali uczestnicy, którzy wzięli udział to:

Gabriela Grzegorska

Blanka Michalak

Nikodem Giermaziński

Anna Zdziarska

Lena Gapińska

Lena Wysocka

Wszyscy uczestniczy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Za zajęcie I, II, III miejsca szkoła tańca DANCE LIFE ufundowała nagrody w postaci voucherów umożliwiających darmowe wejście na naukę tańca. Naszemu sponsorowi serdecznie dziękujemy. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

KO, BJ