ZAKOŃCZONO ZBIÓRKĘ DLA SCHRONISKA W INOWROCŁAWIU

Jak masz wielkie serce, to masz też wielkie skrzydła...

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszym przedszkolu chcieliśmy by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli.

W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla Schroniska w Inowrocławiu. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Dla podopiecznych przebywających w schronisku  w Inowrocławiu udało się zebrać karmę, różnego rodzaju przysmaki ale także koce, kołdry a i zabawki się znalazły:)

Dziękujemy!!!

A.P, B.J, J.S