JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI.

Przedszkolaki z całego przedszkola nr 14 „Muzyczna Kraina” przy ul. Jacewskiej 16 . Dziękujemy za nominację p. Katarzynie Adamskiej z Samorządowego Przedszkola Gminy Inowrocław i kontynuujemy z radością akcję #challengenniebieskiemotyle2021.

Jesteśmy solidarni z osobami z autyzmem i przekazujemy niebieską iskierkę wykonując symboliczne zadania.

NOMINUJEMY:
MrugnięciePrzedszkole „U Natalki i Kubusia” przy ul. Kilińskiego, p. Renatę Staszków
MrugnięciePrzedszkole nr 4 „Słoneczko”, p. Natalia Kaszak-Kwiatkowska
MrugnięciePrzedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina” oddział z ul. Marii Curie-Skłodowskiej, p. Anna Gałka

CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM. Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo dokonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. "Taniec motyla".
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle22@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu ujęte były pozdrowienia : Jesteśmy z wami niebieskimi motylami (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne 3 osoby (może to być grupa klasowa, oddział przedszkolny, lub inscytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengenniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

TRZYMAMY KCIUKI I życzymy powodzenia!
Wykorzystana muzyka do improwizacji ruchowej - Piotr Krzysztof Kaja „Czy taka jest mama” .
Pozdrawiamy z Inowrocławia z ul. Jacewskiej 16 - Jesteśmy z wami niebieskimi motylami.

Video relacja z wykonanego challenge na naszym przedszkolnym fanpage:  https://fb.watch/5WfG1tln7A/

Autor: A.K